|
Piłkarzy mamy takich, że pierwszą piatkę powinni osiągnąć bez trenera. Pytam się jeszcze raz czego gość, który nigdy nie zdobył mistrzostwa, nigdy nie zagrał w reprezentacji, ani w pucharach może nauczyć o piłce nożnej Radka Sobolewskiego czy Pawła Brożka? Im szybciej wyleci tym lepiej, bo zaraz okaże się, że Cracovia jest też dla nas za mocna i Legia tak samo i nagle obudzimy się w strefie spadkowej. Ta drużyna nie ma żadnego pomysłu na grę. Ma tłustego Marokańczyka, bramkarza z psychiką mojej siostry i trenera rowerzystę, który zostawił drużynę ( na całe jej szczęście) na ostatnim miejscu w tabeli i przyjechał do Polski ogolić z kasy kilku frajerów.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 31.10.2010 o godz. 19:50.
|