Wyświetl pojedynczy post
crapmaster
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2947
Stary 31.10.2010, 19:19
Podaję dalej...


VLEPKI Z OKAZJONALNEJ SERII "NA STADION"

Cytat:
Cały zysk przekażemy na działalność kibicowską. Rozliczymy się z UW.

NA RAZIE TYLKO WYSYŁKA

Pakiet: 16 sztuk (2 z każdego wzoru)

Cena pakietu: 3 zł

Przesyłka wg cennika poczty polskiej:

do 3 kompletów - 1,55 zl
do 7 kompletów - 1,70 zł
do 30 kompletów - 2,70 zł



AKCJA "ZAKLEJAMY KRAKÓW"

Vlepki docelowo mają iść na miasto, a nie do klaserów. To część
promocji nowego stadionu Wisły Kraków Werbujemy swoich znajomych,
przyciągamy nowych fanów na R22.
Wysyłki robimy na bieżąco. Prosimy o dokładne i natychmiastowe wpłaty,
gdyż wiele osób nas wystawiło i nie ma kontaktu, a kilka zapomniało o
kosztach przesyłki. Mieliśmy już nie wystawiać, ale wiele osób nie
zapłaciło, lub nie ma z nimi kontaktu - to końcówka.

ZAPRASZAMY



http://allegro.pl/show_item.php?item=1300311204
Odpowiedz cytując