|
Podupcyło was że tak najeżdżacie na Holendra?
Może mógł lepiej drużynę ustawić, jedne czy dwie zmiany zrobić.
Ale to nie on rozdupcył obronę, nie on (nie)przygotował zespół do rundy.
Gramy chujowo w obronie i to wiadomo od początku rundy. Skoro Widzew czy Lechia w nas wjeżdżali to myśleliście że Lech nie będzie mieć sytuacji bramkowych?
Teraz ważniejsze żeby Cleber wrócił do zdrowia!!!!
|