Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 31.10.2010, 18:55
Podupcyło was że tak najeżdżacie na Holendra?

Może mógł lepiej drużynę ustawić, jedne czy dwie zmiany zrobić.

Ale to nie on rozdupcył obronę, nie on (nie)przygotował zespół do rundy.

Gramy chujowo w obronie i to wiadomo od początku rundy. Skoro Widzew czy Lechia w nas wjeżdżali to myśleliście że Lech nie będzie mieć sytuacji bramkowych?

Teraz ważniejsze żeby Cleber wrócił do zdrowia!!!!
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując