Cytat:
|
Pawełek oczywiście nie obronił, on raz w życiu obronił karnego. Zazwyczaj rzuca się w prawo, nigdy nie wyczekuje strzelca. Tydzień temu zagrał fajny mecz, ale jeden dobry występ na 30 okazji to za mało. Z Pawełkiem nie powinno się przedłużać kontraktu.
|
Hmm, nie wiem do czego mam się dodupcyć.... jeee! eureka! przecież nadal jest Pawełek !
WSKAŻ MI BRAMKĘ, KTÓRĄ STRACILIŚMY Z JEGO WINY!