Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 31.10.2010, 18:43
Cytat:
Pawełek oczywiście nie obronił, on raz w życiu obronił karnego. Zazwyczaj rzuca się w prawo, nigdy nie wyczekuje strzelca. Tydzień temu zagrał fajny mecz, ale jeden dobry występ na 30 okazji to za mało. Z Pawełkiem nie powinno się przedłużać kontraktu.
Hmm, nie wiem do czego mam się dodupcyć.... jeee! eureka! przecież nadal jest Pawełek !

WSKAŻ MI BRAMKĘ, KTÓRĄ STRACILIŚMY Z JEGO WINY!
Odpowiedz cytując