Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 31.10.2010, 17:55
Mecz na razie to dno w naszym wykonaniu. Z taką grą remis będzie bardzo ciężko utrzymać.
I Sobol po prostu nie może już wejść na drugą połowę bo bez czerwieni się nie obejdzie.
Odpowiedz cytując