Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 31.10.2010, 17:55
,,Super'' taktyka.
Ciekawe czy jak Paweł dostanie tą jedną złotą piłkę w meczu , to czy zamieni ją na bramkę ...
Trzymam kciuki żeby tak się stało , ale jak dla mnie granie tak samo w drugiej połowie nie przyniesie nic dobrego. Szczególnie , że póki co Boukhari nie jest wsparciem w ofensywie.
Rozgrywać piłkę , a nie zagrywać na hura do przodu i modlić się byle by tylko do Pawła doszła.
Odpowiedz cytując