Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 31.10.2010, 16:52
pff napisał(a):Wyświetl post
Możliwe, że puszczą tamtędy tramwaj nr 20 - takie przypuszczenie tylko
Super.


Czytałem ostatnio, że już w tym roku mają oddać trasę do Płaszowa. Tempo prac godne naśladowania.
Odpowiedz cytując