Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
750
31.10.2010, 16:52
pff
napisał(a):
Możliwe, że puszczą tamtędy tramwaj nr 20 - takie przypuszczenie tylko
Super.
Czytałem ostatnio, że już w tym roku mają oddać trasę do Płaszowa. Tempo prac godne naśladowania.
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89