Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4457
Stary 31.10.2010, 16:43
małpa napisał(a):Wyświetl post
i tego 5 listopada będzie też Polska liga ?

Czy tylko te które są widoczne na wersji demo, czyli anguielska, hiszpańska, francuska, niemiecka, włoska i te inne lepsze ?
Będzie

10 znaków
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując