|
7 kotów, może, ale ile razy można powtarzać ? jak dla mnie mogliby pisać jak chcą, ale tak nie może być, pisałem już, żeby dać komuś zainteresowanemu moda w tym temacie i by usuwał odrazu te posty ..
dzięki takiemu czemuś nie było np meczu z przyjaciółmi z Gdańska
a z kolegą wyzej już sobie wszystko mam nadzieje wyjasniłem wiec jest ok
|