Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
Od: 10.2010
Offline
#
4456
31.10.2010, 16:31
i tego 5 listopada będzie też Polska liga ?
Czy tylko te które są widoczne na wersji demo, czyli anguielska, hiszpańska, francuska, niemiecka, włoska i te inne lepsze ?
małpa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do małpa
Znajdź inne posty napisane przez małpa