Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
3043
31.10.2010, 16:22
Spec z Jugosławii
napisał(a):
czy znajdę mecz na sopcascie
?
udało się komuś znaleźć coś na PUBLIC SPORT?
Powód: cymbał ze mnie
Ostatnio edytowane przez pozdi91 : 31.10.2010 o godz. 16:32.
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91