Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7916
Stary 31.10.2010, 15:05
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Ten Traore dla mnie nie wyrożnia sie niczym szczególnym, więc nie wiem po co nam on?
Traore się niczym nie wyróżnia...? Szybki, zwinny, dobra technika, strzał również dobry...czego Ci więcej potrzeba...?
Dodatkowo potrafi wziąć ciężar gry na siebie, strzelić oraz dobrze obsłużyć podaniem partnera z drużyny.
Nie mówię, że jest drugim Messim ale na polskie realia jest wyróżniającym się zawodnikiem.
Odpowiedz cytując