cinekw napisał(a):

|
Ten Traore dla mnie nie wyrożnia sie niczym szczególnym, więc nie wiem po co nam on?
|
Traore się niczym nie wyróżnia...? Szybki, zwinny, dobra technika, strzał również dobry...czego Ci więcej potrzeba...?
Dodatkowo potrafi wziąć ciężar gry na siebie, strzelić oraz dobrze obsłużyć podaniem partnera z drużyny.
Nie mówię, że jest drugim Messim ale na polskie realia jest wyróżniającym się zawodnikiem.