|
Wg mnie Boukhari ma technikę, ale wygląda jakby miał nadwagę...taki ociężały, poza tym jeśli tylko ktoś go lekko tknie to ten się już przewraca i robi aferę. Musi się przyzwyczaić do naszej ligi i zgrać z chłopakami.
Co do dzisiejszego meczu to będzie bardzo ciężko, ale liczę na niespodziankę i w końcu na zwycięstwo, bo co by nie mówić z Lechem dawno nie wygraliśmy.
Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!
|