matkur napisał(a):

będzie niesłychanie ciężko wywieźć punkty z poznania. liczę że Boukhari strzeli gola dającego zwycięstwo
|
A ja liczę na Pawełka [że strzeli].
A tak serio- mi to obojętne kto strzeli. Tylko zwycięstwo! Wisełko tylko zwycięstwo!
Będzie trudno w najbliższych meczach, ale niewiele mnie to obchodzi- oni mają harować cały czas, w każdym meczu na maksa i w meczach z naszymi odwiecznymi wrogami ma być komplet punktów!

Wystarczy zeszłorocznych porażek.