Cytat:
|
To już lepiej wyciągnąć Traore z Lechii.
|
Ten Traore dla mnie nie wyrożnia sie niczym szczególnym, więc nie wiem po co nam on?
O matko. Keżman? Chłop się skończył wraz z podpisaniem kontraktu z Chelsea. Ludzi na trybuny może i by przyciągnał ale nic by nie pokazał, a zapewne wiecej czasu by spędził u lekarzy