Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7915
Stary 31.10.2010, 13:53
Cytat:
To już lepiej wyciągnąć Traore z Lechii.
Ten Traore dla mnie nie wyrożnia sie niczym szczególnym, więc nie wiem po co nam on?

Cytat:
gdybym byl bogaty sprowadzilbym jakies znane nazwisko np.kezmanahttp://www.transfermarkt.co.uk/en/ma...eler_4358.html
O matko. Keżman? Chłop się skończył wraz z podpisaniem kontraktu z Chelsea. Ludzi na trybuny może i by przyciągnał ale nic by nie pokazał, a zapewne wiecej czasu by spędził u lekarzy
Odpowiedz cytując