WiślakMyślenice napisał(a):

|
A (idąc Twoim tropem LM) Riley [słynne: ryj lej] i prawidłowo zdobyta bramka na 2-2 przez Penkse? Nie ....... mi nawet że taką przewagę by roztrwonili i że LM nie byłaby nasza...
|
Dlaczego niby miałbym Ci ..., że LM nie byłąby wasza?