Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5335
Stary 31.10.2010, 13:47
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
A (idąc Twoim tropem LM) Riley [słynne: ryj lej] i prawidłowo zdobyta bramka na 2-2 przez Penkse? Nie ....... mi nawet że taką przewagę by roztrwonili i że LM nie byłaby nasza...
Dlaczego niby miałbym Ci ..., że LM nie byłąby wasza?
Odpowiedz cytując