Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5332
Stary 31.10.2010, 12:08
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Dużo moich znajomych nie będących nigdy na Reymonta właśnie dlatego wybrało się na mecz, że bilety były po 20zł. Nie wiem czy ta promocja będzie cały czas obowiązywać czy tylko do otwarcia całego stadionu, gdzie wtedy ceny wystrzelą pod sam dach ?
Z ostatecznym określeniem cen trzeba poczekać z 2-3 mecze po otwarciu stadionu. Władze muszą zobaczyć jakie jest zainteresowanie.
Szczerze wątpie czy dojdzie do "wystrzelenia cen pod sam dach", aż takiego popytu na bilety Wisły nie ma, więć podnoszenie ceny byłoby nielogicznym zachowaniem.
Odpowiedz cytując