Bik napisał(a):

|
Obyś miał racje może dzis będzie jego dzień po którym można będzie powiedzieć po raz pierwszy że wybronił nam mecz.
|
Bądźmy uczciwi. Parę meczów Pawełek nam już wybronił. Że zawalił dwa razy więcej to odrębna sprawa
Jak na razie w tym sezonie poza błędem (babolem bym tego w sumie nie nazwał) z Ruchem jest prawie bezbłędny, więc oby tak dalej
