Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 31.10.2010, 10:46
Zgadzam sie z Elefantem. Nie ma co popadać w hurra optymizm. Do tej pory bez względu na formę i pozycję w lidze w Poznaniu pozwalaliśmy się Lechowi podnieść, nawet jak byiśmy lepsi to kończyło się góra remisem. Wierze, w naszych grajków, w to że grając na pełnym stadionie dadzą z siebie wszystko. Podobnie uczyni Lech, zagra z nami jak z Juve czy Red Bullem. Kibice nam nie przeszkodzą, ale na pewno będą wpływać na...poczynania sędziego i wtym główna obawa.

Bik napisał(a):Wyświetl post
Na szczeście to już jego ostatnie występy w naszej drużynie. Bo nikt z działaczy przy zdrowych zmysłach nie przedłuży kontraktu z tym pseudo bramkarzykiem.
W obecnym sezonie ten "pseudo bramkarzyk", jest chyba najlepszy w lidze. Potrzebował konkurenta, dostał go i gra bardzo dobrze.
Ostatnio edytowane przez Filippo : 31.10.2010 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując