Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5327
Stary 31.10.2010, 09:15
Skoro my tutaj mając tyle czasu zastanawiamy się czy piłka całym obwodem przekroczyła linie to znaczy, że po części rozgrzeszamy sędziego który musiał podjąć decyzje w ułamku sekundy.
Odpowiedz cytując