Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5326
Stary 31.10.2010, 08:30
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Była wczoraj mała kontrowersja na meczu Cracovii czy w akcji poprzedzającej bramkę, piłka nie wyszła całym obwodem za linię boczną boiska.
Przeglądając sobie forum "koleżanki" natrafiłem na screen z tego zdarzenia.
Autor oczywiście jest pewny pomyłki sędziego, ale mnie to zdjęcie przekonuję w trafności decyzji o nie przerywaniu akcji.

http://img180.imageshack.us/img180/3...xxxxxxxxxg.png

Jak by zrobić rzut z góry to by było pewne że światło piłki zasłania linię.
Jako sędzia mówię- piłka nie wyszła na 200%.
Odpowiedz cytując