Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5323
Stary 31.10.2010, 01:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Trzeba Ulatowskiemu oddać - odwalił kawał dobrej roboty. Takiej destrukcji dawno nie widziałem...
Byle nie obudzili się w następnej kolejce.Dziś mogli to wygrać a z naszą obroną to każdy mecz jest jedną wielką niewiadomą.

Szkoda Lechii ale akurat te dzisiejsze błędy były ciężkie do uniknięcia.Minimalny spalony, ten faul to może po kilku powtórkach - nie ma ich więc nie ma co się spinać.Pomogło nam to w ostatnim meczu, dziś równie dobrze może zaszkodzić.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując