wolfy napisał(a):

|
Trzeba Ulatowskiemu oddać - odwalił kawał dobrej roboty. Takiej destrukcji dawno nie widziałem...
|
Byle nie obudzili się w następnej kolejce.Dziś mogli to wygrać a z naszą obroną to każdy mecz jest jedną wielką niewiadomą.
Szkoda Lechii ale akurat te dzisiejsze błędy były ciężkie do uniknięcia.Minimalny spalony, ten faul to może po kilku powtórkach - nie ma ich więc nie ma co się spinać.Pomogło nam to w ostatnim meczu, dziś równie dobrze może zaszkodzić.