Wyświetl pojedynczy post
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 31.10.2010, 00:35
relacja z meczu z Pogonią i wypowiedzi trenerów na KIKS.tv:

http://kiks.tv/2010/10/tradycji-stalo-sie-zadosc/
http://kiks.tv/2010/10/korczynski-od...u-strzeleckim/
Odpowiedz cytując