legion18 napisał(a):

|
A ileż to tych sezonów było? Niemożliwie się ci sędziowie na Wisłe uwzięli, FIFA się powinna zainteresować...
|
Oj duzo, duzo...
poczynajac na nagonkce "nie dawac karnych Wisle", poprzez "Wisla do chamy, wykartkowac", konczac na sytuacjach poza- i boiskowch ostatnim sezonie
I co do 'zainteresowania' - narazie w wiekoszosci zainteresowala sie prokuratura
BTW, zobacz sobie analize chyba Gazety Krakowskiej "Co by bylo, gdyby sedziowe sie nie "mylili" ", ile razy sedziowie zabierali Wisle, a dawali innym