Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5313
Stary 30.10.2010, 21:02
legion18 napisał(a):Wyświetl post
A ileż to tych sezonów było? Niemożliwie się ci sędziowie na Wisłe uwzięli, FIFA się powinna zainteresować...
Oj duzo, duzo...

poczynajac na nagonkce "nie dawac karnych Wisle", poprzez "Wisla do chamy, wykartkowac", konczac na sytuacjach poza- i boiskowch ostatnim sezonie

I co do 'zainteresowania' - narazie w wiekoszosci zainteresowala sie prokuratura

BTW, zobacz sobie analize chyba Gazety Krakowskiej "Co by bylo, gdyby sedziowe sie nie "mylili" ", ile razy sedziowie zabierali Wisle, a dawali innym
Ostatnio edytowane przez mic : 30.10.2010 o godz. 21:18.
Odpowiedz cytując