Isfahan napisał(a):

|
Buziek, to już wiesz, co czujemy w każdym sezonie, kiedy Wisła jest przekręcana przez sędziów. A że jutro w Poznaniu sędziuje nam Borski, to spodziewam się kolejnych szopek na korzyść rywala.
|
A ileż to tych sezonów było? Niemożliwie się ci sędziowie na Wisłe uwzięli, FIFA się powinna zainteresować...