Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5312
Stary 30.10.2010, 21:00
Isfahan napisał(a):Wyświetl post
Buziek, to już wiesz, co czujemy w każdym sezonie, kiedy Wisła jest przekręcana przez sędziów. A że jutro w Poznaniu sędziuje nam Borski, to spodziewam się kolejnych szopek na korzyść rywala.
A ileż to tych sezonów było? Niemożliwie się ci sędziowie na Wisłe uwzięli, FIFA się powinna zainteresować...
Odpowiedz cytując