Uran235 napisał(a):

|
Dzielicie skórę na żywym niedźwiedziu, w dodatku tępym nożem. Jak będzie z czego, to się jeszcze zdążymy nacieszyć.
|
100% racji.Jutro różnie może być,choć wygrana jest w naszym zasięgu,ale trzeba zagrać na 150%. Amika się zepnie jak na Juve to pewne i będzie bardzo ciężko wygrać. A czarny scenariusz to taki ,że gdyby nam nie wyszło,a Leszek pyknie Polonię w zaległym meczu to będą punkcik za nami już 10 listopada