Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5311
Stary 30.10.2010, 20:45
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Dzielicie skórę na żywym niedźwiedziu, w dodatku tępym nożem. Jak będzie z czego, to się jeszcze zdążymy nacieszyć.
100% racji.Jutro różnie może być,choć wygrana jest w naszym zasięgu,ale trzeba zagrać na 150%. Amika się zepnie jak na Juve to pewne i będzie bardzo ciężko wygrać. A czarny scenariusz to taki ,że gdyby nam nie wyszło,a Leszek pyknie Polonię w zaległym meczu to będą punkcik za nami już 10 listopada
Odpowiedz cytując