|
Nie jestem wielkim optymista przed tym meczem. Nawet gdy byliśmy na topie były trzy miejsca, gdzie nam nie szło:
Wronki, Poznań, Wodzisław (Legie pomijam).
Dlaczego miało by nam teraz dobrze pójść.
Poprawa gry jest, ale jednak chyba nie aż taka jaka będzie potrzebna.
Lech się na nas spręży, zawsze tak robił. Jego słaba forma w lidze nic nie znaczy.
Ale rozgrywaliśmy tam też dobre mecze. Więc może...
|