Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5310
Stary 30.10.2010, 20:22
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Póki co to sezon nie kończy się po 11 kolejkach. Nic by się nie stało poza tym,że średniak ligowy zająłby miejsce niekoniecznie odpowieadające jego potencjałowi. Liga jest spłaszczona każdy może wygrać i przegrać. Bez przesady z zachwytami nad Lechią. To,że na początku sezonu wygrała nie znaczy,że tak będzie do końca. Trzeba mieć nieszablonowych zawodników,długą ławekę i prezentować jakość w grze. Póki co Lechia nie ma żadnego z tych przymiotów. To,że miałby 6 pkt więcej o niczym nie świadczy,bo tak jak pisze, równie dobrze przez 3 kolejne mecze nie będzie potrafiła strzelić bramki. Trochę obiektywizmu.
Marszałku - ławki nam brakuje, ok - szczególnie w obronie. Nieszablonowi zawodnicy - z całą pewnością Traore można do takiego grona zaliczyć, koleś technicznie bije na głowę każdego piłkarza z naszej ligi (może z wyjątkiem Riosa) i mówię to z pełną odpowiedzialnością. Gracz nietuzinkowy. Do takiego grona mógłbym zaliczyć też Wołąkiewicza (tak, Hubert moim zdaniem jest jednym z najlepszych obrońców w lidze). Reszta piłkarzy - zależy od dyspozycji dnia, ich potencjał jest na miarę 3-6 miejsca. Inna sprawa, że obecnie nie widzę żadnej drużyny w Polsce, która by spełniała wszystkie podane przez Ciebie warunki

Jakość w grze - Lechia to najładniej grająca drużyna w kraju, właściwie jedyna posiadająca swój styl, atak pozycyjny. Zgoda, że brak nam napastnika typu Franek, niestety to bolączka od kilku lat. Wydawało się, że Buval będzie takim graczem, ale to napastnik mający raczej inne walory.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując