Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5309
Stary 30.10.2010, 20:17
Już w meczu z Legią zwracałem uwagę na świetnie wykonywane stałe fragmenty gry przez Milę. Dzisiaj taka akcja przyniosła Śląskowi pierwszego gola. Odblokował się też Vuk, co dobrze wróży na przyszłość. Moim zdaniem Śląsk powoli wychodzi na prostą.

Ogólnie mecz jak na ligę polską niezły. Wiadomo, nie można wymagać od zawodników sztuczek technicznych i błyskotliwych akcji jak Quagiarelli sprzed 5 minut - ale była walka z obu stron, maksymalne zaangażowanie, kilka składnych akcji i 4 gole.

PS.
Cytat:
Teraz, aby oglądać mecze Cracovii na nowym stadionie przy ulicy Kałuży, wystarczy okazać ważną legitymację studencką i za jedyne 5 zł. zakupić bilet na dowolny sektor
http://www.terazpasy.pl/index.php/cr...i-za-5-zlotych

Uważam, że polscy biskupi powinni zainterweniować. To wygląda na prymitywną próbę deprawowania polskiej młodzieży. Ja mam jednak nadzieję, że student swój rozum ma - 2 piwa w Żabce są chyba lepszą opcją, niż mecz Pasów

PS2. A na poważnie: czemu u nas nie ma podobnej promocji?
Ostatnio edytowane przez flamengista : 30.10.2010 o godz. 20:33.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując