|
Pani Buziek,ale komu macie przeszkadząć i w czym?Nie macie ekipy na puchary ani na MP więc nie wiem o co się rozchodzi. Strzelalibyście to co macie to byłoby spokojnie. Sędziowie robią błędy ale tak w jedną jak i w druga stronę więc spokojnie wyjątkiem nie jesteście,
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|