Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja
Offline
#
3926
30.10.2010, 18:56
Nie sprzedacie tych biletów, bo zmiana danych osobowych była do wtorku.A po co komu bilet jak nawet do pociągu go nie wpuszczą.
ManiekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ManiekTS
Znajdź inne posty napisane przez ManiekTS