Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5287
Stary 30.10.2010, 18:25
Szkoda Lechii.
Cracovia frajerzy, przestali grać bo myśleli, że był aut
Ten sezon to sezon powrotów - porażek. Głośno jest o Żurawskim i Wichniarku a jakoś nikt nie mówi o chyba największym nieporozumieniu - Radomskim
Mówię od razu - meczu nie oglądałem. Ale patrząc po powtórce bramki i zaangażowaniu piłkarzy Cracovii to możemy być spokojni o ich wyniki. Tak żałosnej bramki dawno nie widziałem. Wszyscy truchtają, Radomski kryje powietrze (najpierw się zastanawiał czy w ogóle biec, później podjął decyzję, że potruchta), lewemu obrńcy nie chce się podbiec, żeby zablokować dośrodkowanie. Parodia, ale to dobrze.
Jutro tylko zwycięstwo...
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując