Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5277
Stary 30.10.2010, 18:03. Ładny ogon tabeli
Gdyby tak jeszcze Śląskowi udało się wygrać dzisiejszy mecz z Lubinem, to na dwóch ostatnich miejscach znalazłyby się dwie "wspaniałe" zgody. Oby. Polonia Bytom już swoje zrobiła, teraz czas na ekipę z Wrocławia, a jutro na Wisełkę. Gdyby tak im się udało, to wspanialszej końcówki tabeli żaden forumowy Nostradamus by nie przewidział. Alleluja i do przodu
Odpowiedz cytując