Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym
Offline
#
5277
30.10.2010, 18:03. Ładny ogon tabeli
Gdyby tak jeszcze Śląskowi udało się wygrać dzisiejszy mecz z Lubinem, to na dwóch ostatnich miejscach znalazłyby się dwie "wspaniałe" zgody.
Oby. Polonia Bytom już swoje zrobiła, teraz czas na ekipę z Wrocławia, a jutro na Wisełkę. Gdyby tak im się udało, to wspanialszej końcówki tabeli żaden forumowy Nostradamus by nie przewidział. Alleluja i do przodu
el Nuero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do el Nuero
Znajdź inne posty napisane przez el Nuero