Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5275
Stary 30.10.2010, 18:02
Nie wiem, co Was tak dziwi brak bramek. To było totalnie do przewidzenia. W tej kolejce praktycznie same mecze drużyn z bardzo podobnym potencjałem/formą i w dodatku z podobnymi miejscami w tabeli. Nikt nie chce przegrać, a że potencjał podobny, to jak już wyłączą atuty przeciwnika to nie mają czym zaatakować. Jutrzejsze mecze to samo. tylko fart, nagła zwyżka formy jednej z ekip może to zmenić. I nie pomstujcie, że dawno czegoś takiego nie było, bo ostatnio coraz częściej mamy w naszej lidze właśnie takie wyniki i takie kolejki. U nas praktycznie żadna drużyna nie potrafi składnie i skutecznie atakować.

Edit:
Co do Cracovii...
Na relacji na sport.pl mecz kończy się po... 7 minutach doliczoego czasu. Faktycznie tyle to trwało i miał powody arbiter żeby tak przedłużyć?
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 30.10.2010 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując