Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5270
Stary 30.10.2010, 17:55
Markus napisał(a):Wyświetl post
Frankowski zawsze był i nadal jest wielki mimo swoich 36 lat. Obserwując jego popisy i dalsze "wchodzenie do historii najlepszych strzelców ekstraklasy" po raz kolejny chciałoby się "powinszować" głupocie wiadomych ludzi, dla których ważniejsze było własne ego i którzy zablokowali jego powrót do Wisły. Gdyby grał, historia także dla nas potoczyłaby się inaczej, zapewne bez kompromitacji typu Lewadi Talin, gdzie zamiast niego, musieliśmy liczyć na takiego Ćwielonga...
Niby tak ale po dłuższych przemyśleniach to dochodzę do wniosku, że lepiej dla Franka i dla polskiej piłki, że do nas nie wrócił. Za Skorży praktycznie nikt się nie odbudował więc Franek pewnie skończyłby w rezerwach z zerwanymi więzadłami.
Odpowiedz cytując