Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5269
Stary 30.10.2010, 17:50
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ech... i gdyby nie ustawiony w ich stylu mecz z Arka, to mieliby caly 1 punkt :(
A no właśnie.
CO by się nie działo to na derby i tak nie będę patrzyć spokojnie, w końcu pod koniec zeszłego sezonu sędzie nas wy***jał w derbach, a poza tym w Craxie będzie "nowa miotła". Wszelkie ostrożności w myśli i mowie zachowam do końca.

Co do Lechii- szkoda, że znowu błędy sędziego nie dają im punktów. Najpierw coś tam w Bełchatowie, potem u nas (to akurat mnie nie boli- sorry Gdańszczanie), a teraz Korona. Nie dość, że karny się LG należał w tej drugiej połowie, to jeszcze gola stracili po akcji ze spalonego. Cóż, Korona też ma ustawianą przeszłość (choć to akurat bardziej uszczypliwość z mojej strony).

Oby Polonia utrzymała te 3 pkty.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując