7 kotów napisał(a):

|
Ech... i gdyby nie ustawiony w ich stylu mecz z Arka, to mieliby caly 1 punkt :(
|
A no właśnie.

CO by się nie działo to na derby i tak nie będę patrzyć spokojnie, w końcu pod koniec zeszłego sezonu sędzie nas wy***jał w derbach, a poza tym w Craxie będzie "nowa miotła". Wszelkie ostrożności w myśli i mowie zachowam do końca.
Co do Lechii- szkoda, że znowu błędy sędziego nie dają im punktów. Najpierw coś tam w Bełchatowie, potem u nas (to akurat mnie nie boli- sorry Gdańszczanie), a teraz Korona. Nie dość, że karny się LG należał w tej drugiej połowie, to jeszcze gola stracili po akcji ze spalonego. Cóż, Korona też ma
ustawianą przeszłość (choć to akurat bardziej uszczypliwość z mojej strony).
Oby Polonia utrzymała te 3 pkty.
