Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5268
Stary 30.10.2010, 17:45
Właśnie wróciłem z Traugutta. Nie chcę pisać nic więcej, bo jestem pod wpływem dużych emocji, ale powiem jedno - Małek pedał! Kolejny mecz, w którym Lechia zostaje pozbawiona punktów przez arbitra. To już przestaje być śmieszne...

PS. Na gorąco - Korona totalny antyfutbol, jedna kontra. Po obejrzeniu powtórki meczu, może więcej napiszę. Totalnie zirytowany.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując