|
Właśnie wróciłem z Traugutta. Nie chcę pisać nic więcej, bo jestem pod wpływem dużych emocji, ale powiem jedno - Małek pedał! Kolejny mecz, w którym Lechia zostaje pozbawiona punktów przez arbitra. To już przestaje być śmieszne...
PS. Na gorąco - Korona totalny antyfutbol, jedna kontra. Po obejrzeniu powtórki meczu, może więcej napiszę. Totalnie zirytowany.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|