Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5258
Stary 30.10.2010, 17:29
a w kurniku koncert pod tytułem WTSK, ależ oni są żałośni i śmieszni
Barcik spieprzył sam na sam, szkoda bo mogli dołożyć swoją cegiełkę do realizacji planu pt. parchy w I lidze

a jednak haha 0-1
Odpowiedz cytując