Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 30.10.2010, 17:06
Myślę, że kibice pięknie się spisali. Oba kluby ledwo wiążą koniec z końcem, a teraz dochodzą straty finansowe związane z koniecznością ponownej organizacji meczu. Pogratulować.

Polski hokej stoi nad przepaścią, dzięki takim wybrykom zaraz zrobi ostatni krok naprzód.

PS. W NHL w hali podają normalnie piwo (inna sprawa, że w cenie 8 $/0,5 l.) i nie ma takich numerów.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując