Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ania410
Junior Member
Od: 08.2009
Skąd: Niepołomice
Offline
#
3917
30.10.2010, 16:38
diablo885
napisał(a):
Kupię bilet do Poznania. Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać, to priv.
a co z lista? nikt nie umie mi odpowiedziec czy uda mi sie wejsc na stadion?
ania
ania410
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ania410
Znajdź inne posty napisane przez ania410