Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ania410
Junior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3917
Stary 30.10.2010, 16:38
diablo885 napisał(a):Wyświetl post
Kupię bilet do Poznania. Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać, to priv.

a co z lista? nikt nie umie mi odpowiedziec czy uda mi sie wejsc na stadion?
ania
Odpowiedz cytując