Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5251
Stary 30.10.2010, 16:10
Cracovia całkiem nieźle.

E:
Jak tak dalej pójdzie to w tej kolejce będziemy mieli najmniej bramek zdobytych, w historii polskiej kopanej.
Ostatnio edytowane przez Titto : 30.10.2010 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując