|
Frankowski sprawdzal sie tez na poziomie europejskim(w pucharach), gdzie rozgrywal swietne mecze przeciwko futbolowym potegom, a takze w reprezentacji Polski(szkoda, ze byl pomijany, bo regularnie powinien w niej wystepowac od 98-99r)...wiec to nie jest absolutnie tylko poziom ligowy.
|