Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 30.10.2010, 14:52
Nie ma co się oszukiwać, że pół Młodej Wisły będzie grało wyśmienicie w pierwszej drużynie. Nie w najbliższej przyszłości, ale w ogóle. Myślę, że jeśli 2-3 zawodników z obecnego składu znalazłoby sobie miejsce w pierwszej jedenastce w przeciągu najbliższych 2 lat to byłby to na pewno sukces. Szczególnie, że w kwestii szkolenia młodzieży nie jesteśmy potentatem. Nawet na krajowym podwórku...

Niemniej jednak każde zwycięstwo Wisły serce raduje. A jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma i z wyników młodych cieszyć się trzeba. Bo w "starszych" na razie możemy jedynie wierzyć, a do bycia w pełni zadowolonym z ich postawy jeszcze trochę brakuje.. :]

Zatem do boju Młoda Wisła!
Odpowiedz cytując