Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5246
Stary 30.10.2010, 14:20
Kopanina w Chorzowie. Ja nie wiem co oni z tym Ruchem zrobili, ale z Arka nie daja sobie zbytnio rady. Slabe krycie, zero wyjsc na pozycje, straty na poziomie okregowej ligi - tragedia. Arka, ktora przeciez powinna byc niby slabsza robi co chce i ma duzo akcji. Labukas i Ivanowski maja duzo miejsca i duzo akcji lewym skrzydlem wchodzi jak w maslo.Ruch cos chce stworzyc ale nie ma zadnych konkretnych strzalow czy sytuacji.
Mimo wszystko jest to slaby mecz.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując