AYALA napisał(a):

|
jak patrze na wyniki Janasa Polonii to jednak Bakero nie jest taki słaby trener jak go opisują niektórzy
|
Dopiero sie okaze jakim jest trenerem, dostanie druzyne w ktorej nie ma swoich dzieci i zobaczymy jak ich wytrenuje.
A co do Szatałowa, to od 2 dni juz sie przebąkiwało że on i Stawowy to najpoważniejsi kandydaci, zresztą ponoć z Wojtkiem "kupie awans" rozmawiali