Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5243
Stary 30.10.2010, 13:07
Frankowski powinien byc w kadrze ale nie na jakims smiesznym stanowisku trenera napastnikow ale
powinien w niej grac. W Austrii, ktora ma przeciez podobny potencjal do nas na euro 2008 gral niejaki
37-letni Ivica Vastic, taki Hakan SUkur tez gral w Turcji do dosyc poznego wieku. Jak ktos umie strzelac
gole to bedzie to robil zawsze niezaleznie od wieku, a Frankowski nigdy nie byl typem szybkosciowca
wiec tych lat na karku po nim wcale nie widac. Potrafi sie dobrze ustawic i jest zabojczo skuteczny i to
wystarczy - drugiego takiego napastnika nie mamy. Nie trzeba wcale biegac jak glupi jak Niedzielan,
ktory do euro 2012 zdazy juz sie zaciac 5 razy, a jak patrze na Lewnadowskiego to mimo, ze uwazam
go za dobrego pilkarza to wiem, ze jest w stanie koncertowo popsuc kazda sytuacja, a na to na euro
2012 nie mozemy sobie pozwolic. To samo Jelen o ile nie beda go w ogole wtedy plecy bolec czy kolano.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując