Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ania410
Junior Member
Od: 08.2009
Skąd: Niepołomice
Offline
#
3904
30.10.2010, 13:03
Witam!!! Mam podobny problem z biletem do Poznania. Mam bilet ale nie ma mnie na liście. Proszę o info czy będę mogła wejść?
ania
ania410
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ania410
Znajdź inne posty napisane przez ania410