Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ania410
Junior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3904
Stary 30.10.2010, 13:03
Witam!!! Mam podobny problem z biletem do Poznania. Mam bilet ale nie ma mnie na liście. Proszę o info czy będę mogła wejść?
ania
Odpowiedz cytując