Arapaho;1001098. napisał(a):
|
I jako jedyni coś zrobili- realnie w 2 lata - były obniżki podatków, dodatki ina dzieci, becikowe, walka z korupcją (jak by jej nie oceniać BYŁA) - nikt wcześniej czy później jej nie podjął.Mało to czy dużo nie mi oceniać ale drgnęło. Moje odczucie czasów PO, SLD (2 razy), czy Unii Wolności jest zerowe
|
Becikowe to akurat zostało przelicytowane przez liberalną PO, bez względu na kształ budżetu - ot, na zasadzie, skoro PiS daje 500 to my 1000.