Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
3903
30.10.2010, 12:58
z powodu choroby odsprzedam bilet na lecha za 40 zeta
nieaktualne!!!
Powód: nie jade ;(
Ostatnio edytowane przez cortezz : 30.10.2010 o godz. 13:57.
cortezz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez cortezz