Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
Od: 06.2010
Offline
#
16254
30.10.2010, 11:37
Czy ktoś zna rozmieszczenie biur Wisły na trybunie zachodniej ? ktos wspomnił kiedys ze zmieniaja projekt aby tam biura były.
Mea
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mea
Znajdź inne posty napisane przez Mea